Ice Hockey. Team matches Aktobe. Season 2023-2024
Overall
Home
Away
NF
Kazakhstan Vyschya Liga 2023-2024 | 1 | x | 2 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | Nomad | Aktobe | 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) L | ||||
21.03.2024 | Aktobe | Nomad | 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) L | ||||
20.03.2024 | Aktobe | Nomad | 3:4 OT (1:1, 0:1, 2:1, 0:1) L | ||||
16.03.2024 | Nomad | Aktobe | 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) W | ||||
15.03.2024 | Nomad | Aktobe | 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) L | ||||
27.02.2024 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) W | ||||
26.02.2024 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 6:2 (3:1, 1:1, 2:0) W | ||||
22.02.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 3:4 OT (1:0, 2:3, 0:0, 0:1) W | ||||
21.02.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 1:2 OT (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) W | ||||
15.02.2024 | Aktobe | Arlan | Postponed | ||||
13.02.2024 | Aktobe | Nomad | 2:7 (0:2, 1:4, 1:1) L | ||||
09.02.2024 | Humo | Aktobe | 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) W | ||||
05.02.2024 | Aktobe | Gornyak Rudny | 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) L | ||||
30.01.2024 | Kulager | Aktobe | 2:4 (0:3, 0:0, 2:1) W | ||||
25.01.2024 | Aktobe | Almaty | 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) W | ||||
17.01.2024 | Saryarka | Aktobe | 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) L | ||||
15.01.2024 | Irtysh | Aktobe | 3:4 OT (0:2, 3:0, 0:1, 0:1) W | ||||
12.01.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:3 (1:2, 1:1, 3:0) L | ||||
07.01.2024 | Aktobe | Beybarys | 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) W | ||||
27.12.2023 | Aktobe | Beybarys | 2:3 pen (0:0, 2:1, 0:1, 0:0) L | ||||
26.12.2023 | Aktobe | Beybarys | 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) W | ||||
17.12.2023 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 3:2 (0:2, 3:0, 0:0) W | ||||
16.12.2023 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) W | ||||
13.12.2023 | Aktobe | Almaty | 5:4 (1:0, 3:1, 1:3) W | ||||
12.12.2023 | Aktobe | Almaty | 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) W | ||||
04.12.2023 | Arlan | Aktobe | 4:1 (4:0, 0:1, 0:0) L | ||||
03.12.2023 | Arlan | Aktobe | 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) W | ||||
30.11.2023 | Kulager | Aktobe | 1:8 (0:1, 0:5, 1:2) W | ||||
29.11.2023 | Kulager | Aktobe | 2:3 pen (0:0, 1:0, 1:2, 0:0) W | ||||
21.11.2023 | Aktobe | Irtysh | 6:3 (3:1, 2:2, 1:0) W | ||||
20.11.2023 | Aktobe | Irtysh | 7:4 (1:3, 4:0, 2:1) W | ||||
17.11.2023 | Gornyak Rudny | Aktobe | 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) W | ||||
16.11.2023 | Gornyak Rudny | Aktobe | 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) L | ||||
13.11.2023 | Aktobe | Gornyak Rudny | 7:6 pen (2:2, 3:4, 1:0, 0:0) W | ||||
12.11.2023 | Aktobe | Gornyak Rudny | 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) L | ||||
08.11.2023 | Aktobe | Humo | 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) W | ||||
07.11.2023 | Aktobe | Humo | 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) W | ||||
28.10.2023 | Almaty | Aktobe | 5:6 OT (2:4, 2:0, 1:1, 0:1) W | ||||
27.10.2023 | Almaty | Aktobe | 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) L | ||||
24.10.2023 | Humo | Aktobe | 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) L | ||||
23.10.2023 | Humo | Aktobe | 6:2 (2:0, 3:1, 1:1) L | ||||
18.10.2023 | Aktobe | Saryarka | 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) L | ||||
17.10.2023 | Aktobe | Saryarka | 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) W | ||||
12.10.2023 | Nomad | Aktobe | 3:2 OT (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) L | ||||
11.10.2023 | Nomad | Aktobe | 2:3 pen (0:0, 2:2, 0:0, 0:0) W | ||||
08.10.2023 | Saryarka | Aktobe | 8:4 (1:0, 3:2, 4:2) L | ||||
07.10.2023 | Saryarka | Aktobe | 4:2 (0:0, 3:2, 1:0) L | ||||
03.10.2023 | Beybarys | Aktobe | 4:3 pen (0:0, 2:1, 1:2, 0:0) L | ||||
02.10.2023 | Beybarys | Aktobe | 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) L | ||||
29.09.2023 | Aktobe | Nomad | 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) L | ||||
28.09.2023 | Aktobe | Nomad | 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) L | ||||
25.09.2023 | Aktobe | Arlan | 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) L | ||||
24.09.2023 | Aktobe | Arlan | 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) L | ||||
21.09.2023 | Aktobe | Kulager | 2:5 (2:0, 0:4, 0:1) L | ||||
20.09.2023 | Aktobe | Kulager | 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) W | ||||
15.09.2023 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) L | ||||
14.09.2023 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) W | ||||
11.09.2023 | Irtysh | Aktobe | 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) W | ||||
10.09.2023 | Irtysh | Aktobe | 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) W | ||||
Kazakhstan Vyschya Liga 2023-2024 | 1 | x | 2 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.03.2024 | Aktobe | Nomad | 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) L | ||||
20.03.2024 | Aktobe | Nomad | 3:4 OT (1:1, 0:1, 2:1, 0:1) L | ||||
27.02.2024 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) W | ||||
26.02.2024 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 6:2 (3:1, 1:1, 2:0) W | ||||
15.02.2024 | Aktobe | Arlan | Postponed | ||||
13.02.2024 | Aktobe | Nomad | 2:7 (0:2, 1:4, 1:1) L | ||||
05.02.2024 | Aktobe | Gornyak Rudny | 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) L | ||||
25.01.2024 | Aktobe | Almaty | 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) W | ||||
07.01.2024 | Aktobe | Beybarys | 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) W | ||||
27.12.2023 | Aktobe | Beybarys | 2:3 pen (0:0, 2:1, 0:1, 0:0) L | ||||
26.12.2023 | Aktobe | Beybarys | 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) W | ||||
17.12.2023 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 3:2 (0:2, 3:0, 0:0) W | ||||
16.12.2023 | Aktobe | Kazzinc-Torpedo | 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) W | ||||
13.12.2023 | Aktobe | Almaty | 5:4 (1:0, 3:1, 1:3) W | ||||
12.12.2023 | Aktobe | Almaty | 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) W | ||||
21.11.2023 | Aktobe | Irtysh | 6:3 (3:1, 2:2, 1:0) W | ||||
20.11.2023 | Aktobe | Irtysh | 7:4 (1:3, 4:0, 2:1) W | ||||
13.11.2023 | Aktobe | Gornyak Rudny | 7:6 pen (2:2, 3:4, 1:0, 0:0) W | ||||
12.11.2023 | Aktobe | Gornyak Rudny | 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) L | ||||
08.11.2023 | Aktobe | Humo | 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) W | ||||
07.11.2023 | Aktobe | Humo | 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) W | ||||
18.10.2023 | Aktobe | Saryarka | 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) L | ||||
17.10.2023 | Aktobe | Saryarka | 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) W | ||||
29.09.2023 | Aktobe | Nomad | 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) L | ||||
28.09.2023 | Aktobe | Nomad | 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) L | ||||
25.09.2023 | Aktobe | Arlan | 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) L | ||||
24.09.2023 | Aktobe | Arlan | 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) L | ||||
21.09.2023 | Aktobe | Kulager | 2:5 (2:0, 0:4, 0:1) L | ||||
20.09.2023 | Aktobe | Kulager | 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) W | ||||
Kazakhstan Vyschya Liga 2023-2024 | 1 | x | 2 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | Nomad | Aktobe | 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) L | ||||
16.03.2024 | Nomad | Aktobe | 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) W | ||||
15.03.2024 | Nomad | Aktobe | 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) L | ||||
22.02.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 3:4 OT (1:0, 2:3, 0:0, 0:1) W | ||||
21.02.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 1:2 OT (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) W | ||||
09.02.2024 | Humo | Aktobe | 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) W | ||||
30.01.2024 | Kulager | Aktobe | 2:4 (0:3, 0:0, 2:1) W | ||||
17.01.2024 | Saryarka | Aktobe | 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) L | ||||
15.01.2024 | Irtysh | Aktobe | 3:4 OT (0:2, 3:0, 0:1, 0:1) W | ||||
12.01.2024 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:3 (1:2, 1:1, 3:0) L | ||||
04.12.2023 | Arlan | Aktobe | 4:1 (4:0, 0:1, 0:0) L | ||||
03.12.2023 | Arlan | Aktobe | 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) W | ||||
30.11.2023 | Kulager | Aktobe | 1:8 (0:1, 0:5, 1:2) W | ||||
29.11.2023 | Kulager | Aktobe | 2:3 pen (0:0, 1:0, 1:2, 0:0) W | ||||
17.11.2023 | Gornyak Rudny | Aktobe | 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) W | ||||
16.11.2023 | Gornyak Rudny | Aktobe | 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) L | ||||
28.10.2023 | Almaty | Aktobe | 5:6 OT (2:4, 2:0, 1:1, 0:1) W | ||||
27.10.2023 | Almaty | Aktobe | 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) L | ||||
24.10.2023 | Humo | Aktobe | 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) L | ||||
23.10.2023 | Humo | Aktobe | 6:2 (2:0, 3:1, 1:1) L | ||||
12.10.2023 | Nomad | Aktobe | 3:2 OT (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) L | ||||
11.10.2023 | Nomad | Aktobe | 2:3 pen (0:0, 2:2, 0:0, 0:0) W | ||||
08.10.2023 | Saryarka | Aktobe | 8:4 (1:0, 3:2, 4:2) L | ||||
07.10.2023 | Saryarka | Aktobe | 4:2 (0:0, 3:2, 1:0) L | ||||
03.10.2023 | Beybarys | Aktobe | 4:3 pen (0:0, 2:1, 1:2, 0:0) L | ||||
02.10.2023 | Beybarys | Aktobe | 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) L | ||||
15.09.2023 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) L | ||||
14.09.2023 | Kazzinc-Torpedo | Aktobe | 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) W | ||||
11.09.2023 | Irtysh | Aktobe | 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) W | ||||
10.09.2023 | Irtysh | Aktobe | 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) W | ||||
No matches for the chosen season