Robin Haase - Roberto Cid Subervi
home
away
-
-
Braga 2021 (clay)
Head to heads | ||
---|---|---|
Robin Haase | 2:0 | Roberto Cid Subervi |
Netherlands | Country | Italy |
0 | Ranking | 387 |
173 (pts 148, tourn. 16) | Ranking by surface | 649 (pts 10, tourn. 12) |
Date | Tournament | Match | Surface | Score |
22.09.2021 | Braga | Robin Haase - Roberto Cid Subervi | clay | 2:1 (2:6, 7:6, 6:4) |
17.08.2021 | Luedenscheid | Robin Haase - Roberto Cid Subervi | clay | 2:0 (6:3, 6:1) |
Robin Haase - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
19.08.2023 | Winston | Omni Kumar | hard | Qualifications - 1st round | L 1:2 (1:6, 6:1, 5:7) |
10.06.2023 | Hertogenbosch | Rinky Hijikata | grass | Qualifications - 1st round | L 0:2 (3:6, 5:7) |
03.05.2023 | Aix En Provence | Quentin Halys | clay | First round | L 0:2 (5:7, 5:7) |
02.05.2023 | Aix En Provence | Benjamin Lock | clay | Qialification final | W 2:1 (3:6, 6:1, 7:5) |
01.05.2023 | Aix En Provence | Frederico Ferreira Silva | clay | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:4, 7:5) |
15.04.2023 | Munich | Aslan Karatsev | clay | Qualifications - 1st round | L 1:2 (2:6, 6:3, 0:6) |
01.04.2023 | Estoril | Sebastian Ofner | clay | Qualifications - 1st round | L 0:2 (3:6, 4:6) |
30.01.2023 | Koblenz | Liam Broady | indoor hard | First round | L 0:2 (6:7, 1:6) |
11.01.2023 | Adelaide 2 | Roberto Bautista Agut | hard | Second round | L 1:2 (3:6, 6:3, 3:6) |
10.01.2023 | Adelaide 2 | Benjamin Bonzi | hard | First round | W 2:1 (3:6, 7:6, 7:6) |
09.01.2023 | Adelaide 2 | Tomas Martin Etcheverry | hard | Qialification final | L 0:2 (2:6, 4:6) |
08.01.2023 | Adelaide 2 | Marton Fucsovics | hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:4, 6:3) |
29.11.2022 | Maspalomas | Imanol Lopez Morillo | clay | First round | L 1:2 (6:3, 4:6, 3:6) |
24.11.2022 | Andria | Leandro Riedi | indoor hard | Second round | L 0:2 (5:7, 1:6) |
22.11.2022 | Andria | Kacper Zuk | indoor hard | First round | W 2:0 (6:2, 6:4) |
22.10.2022 | Hamburg | Henri Laaksonen | indoor hard | Semi-finals | L 0:2 (4:6, 4:6) |
21.10.2022 | Hamburg | Julian Lenz | indoor hard | Quarter-finals | W 2:1 (6:4, 4:6, 7:6) |
20.10.2022 | Hamburg | Frederico Ferreira Silva | indoor hard | Second round | W 2:1 (6:7, 6:4, 7:6) |
18.10.2022 | Hamburg | Ergi Kirkin | indoor hard | First round | W 2:0 (6:2, 6:4) |
13.10.2022 | Ismaning | Max Hans Rehberg | indoor hard | Second round | L 0:2 (3:6, 6:7) |
Roberto Cid Subervi - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
02.05.2024 | Porto Alegre | Guido Ivan Justo | clay | Second round | L 0:2 (2:6, 4:6) |
30.04.2024 | Porto Alegre | Hady Habib | clay | First round | W 2:0 (7:5, 6:1) |
23.04.2024 | Concepcion 1 | Franco Roncadelli | clay | First round | L 0:2 (1:6, 5:7) |
01.04.2024 | Mexico City | Benjamin Lock | clay | Qialification final | L 0:2 (1:6, 6:7) |
31.03.2024 | Mexico City | Juan Pablo Paz | clay | Qualifications - 1st round | W 2:1 (4:6, 6:2, 6:3) |
29.03.2024 | San Luis Potosi | Giovanni Mpetshi Perricard | clay | Second round | L 0:2 (4:6, 4:6) |
27.03.2024 | San Luis Potosi | Rodrigo Pacheco Mendez | clay | First round | W 2:1 (4:6, 6:3, 6:2) |
25.03.2024 | San Luis Potosi | Stefan Kozlov | clay | Qialification final | W 2:0 (6:2, 6:3) |
24.03.2024 | San Luis Potosi | Keegan Smith | clay | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:4, 6:2) |
21.03.2024 | Merida | Murkel Alejandro Dellien Velasco | clay | Quarter-finals | L 0:2 (2:6, 2:6) |
20.03.2024 | Merida | David Pichler | clay | Second round | W 2:1 (6:2, 4:6, 6:4) |
18.03.2024 | Merida | Aidan Mayo | clay | First round | W 2:1 (6:2, 3:6, 6:1) |
30.01.2024 | Cleveland | Murphy Cassone | indoor hard | First round | L 0:2 (1:6, 6:7) |
20.08.2023 | Lima | Juan Sebastian Gomez | clay | Qualifications - 1st round | L 1:1 (3:6, 6:4, 4:1) Retired |
18.06.2023 | Cali | Juan Ignacio Londero | clay | Qualifications - 1st round | L 0:2 (3:6, 1:6) |
14.12.2021 | Rio De Janeiro | Bogdan Bobrov | clay | First round | L 0:1 (3:6, 0:1) Retired |
07.12.2021 | Florianopolis | Orlando Luz | clay | First round | L 1:2 (4:6, 7:6, 3:6) |
29.11.2021 | Sao Paulo | Juan Pablo Ficovich | clay | First round | L 1:2 (7:5, 4:6, 0:6) |
15.11.2021 | Campinas | Tomas Martin Etcheverry | clay | First round | L 0:2 (2:6, 0:6) |
08.11.2021 | Montevideo | Luciano Darderi | clay | Qialification final | L 0:2 (3:6, 1:6) |