Altug Celikbilek - Kacper Zuk
home
away
-
-
Antalya Cup 2021 (hard)
Head to heads | ||
---|---|---|
Altug Celikbilek | 1:0 | Kacper Zuk |
Turkey | Country | Poland |
399 | Ranking | 658 |
143 (pts 144, tourn. 14) | Ranking by surface | 295 (pts 53, tourn. 9) |
Date | Tournament | Match | Surface | Score |
07.01.2021 | Antalya Cup | Altug Celikbilek - Kacper Zuk | hard | 2:0 (7:6, 7:5) |
Altug Celikbilek - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
22.05.2024 | Kachreti | Paul Jubb | hard | Second round | L 0:2 (4:6, 5:7) |
21.05.2024 | Kachreti | Cem Ilkel | hard | First round | W 2:1 (6:7, 6:4, 6:3) |
24.04.2024 | Shenzhen Challenger | Denis Yevseyev | hard | First round | L 1:2 (6:3, 1:6, 4:6) |
22.04.2024 | Shenzhen Challenger | Kamil Majchrzak | hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (7:6, 6:4) |
15.04.2024 | Gwangju Challenger | Fajing Sun | hard | Qialification final | L 1:2 (6:4, 5:7, 4:6) |
14.04.2024 | Gwangju Challenger | Jie Cui | hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (7:6, 6:2) |
09.04.2024 | Busan Challenger | Alibek Kachmazov | hard | First round | L 1:2 (4:6, 6:4, 3:6) |
08.04.2024 | Busan Challenger | Sanhui Shin | hard | Qialification final | W 2:0 (6:4, 6:2) |
11.03.2024 | Hamburg | Kenny de Schepper | indoor hard | Qialification final | L 1:2 (6:7, 6:2, 6:7) |
10.03.2024 | Hamburg | Max Wiskandt | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (7:5, 6:2) |
04.03.2024 | Lugano | Ricardas Berankis | indoor hard | Qialification final | L 1:2 (6:3, 5:7, 4:6) |
03.03.2024 | Lugano | Jiri Vesely | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:1 (4:6, 6:3, 6:3) |
20.02.2024 | Pau | Leandro Riedi | indoor hard | First round | L 0:2 (4:6, 3:6) |
19.02.2024 | Pau | Robin Bertrand | indoor hard | Qialification final | W 2:1 (4:6, 6:0, 6:3) |
14.02.2024 | Glasgow | Nicola Kuhn | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 3:6) |
23.01.2024 | Ottignies | Marius Copil | indoor hard | Qialification final | L 0:2 (1:6, 4:6) |
22.01.2024 | Ottignies | Alejandro Moro Canas | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:1 (7:5, 5:7, 7:6) |
08.01.2024 | Oeiras 2 | Aidan Mchugh | clay | Qialification final | L 1:2 (1:6, 6:3, 4:6) |
07.01.2024 | Oeiras 2 | Elmar Ejupovic | clay | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:3, 6:4) |
27.11.2023 | Yokkaichi | Zizou Bergs | hard | First round | L 1:2 (7:5, 2:6, 4:6) |
Kacper Zuk - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
14.02.2024 | Glasgow | Clement Chidekh | indoor hard | First round | L 0:2 (5:7, 2:6) |
05.02.2024 | Nottingham 1 | Alastair Gray | indoor hard | Qialification final | L 1:2 (6:4, 6:7, 4:6) |
01.11.2023 | Ismaning | Maximilian Marterer | indoor hard | Second round | L 0:2 (3:6, 6:7) |
31.10.2023 | Ismaning | Adrian Andreev | indoor hard | First round | W 2:0 (7:6, 6:4) |
30.10.2023 | Ismaning | Jiri Vesely | indoor hard | Qialification final | W 2:1 (5:7, 6:4, 6:3) |
23.10.2023 | Ortisei | Mark Lajal | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 4:6) |
09.10.2023 | Bratislava $114K | Illya Marchenko | indoor hard | Qialification final | L 0:2 (5:7, 5:7) |
08.10.2023 | Bratislava $114K | Marko Topo | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (7:5, 7:6) |
12.09.2023 | Rennes | Gregoire Barrere | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 1:6) |
04.09.2023 | Istanbul | Johannus Monday | hard | First round | L 1:2 (6:4, 1:6, 4:6) |
17.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Elias Ymer | hard | Quarter-finals | L 0:2 (3:6, 4:6) |
16.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Viktor Durasovic | hard | Second round | W 2:1 (6:4, 3:6, 7:5) |
15.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Akira Santillan | hard | First round | W 2:0 (6:3, 6:2) |
20.06.2023 | Poznan | Carlos Taberner | clay | First round | L 0:2 (4:6, 6:7) |
13.06.2023 | Bratislava $69K | Zdenek Kolar | clay | First round | L 1:2 (6:4, 5:7, 2:6) |
22.05.2023 | Skopje | Max Houkes | clay | First round | L 0:2 (1:6, 1:6) |
15.05.2023 | Oeiras 4 | Nino Serdarusic | clay | Qialification final | L 0:2 (6:7, 5:7) |
14.05.2023 | Oeiras 4 | Pierre-Hugues Herbert | clay | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:2, 6:4) |
19.04.2023 | Roseto Degli Abruzzi 1 | Dalibor Svrcina | clay | First round | L 0:2 (5:7, 0:6) |
12.04.2023 | Split 1 | Norbert Gombos | clay | Second round | L 1:2 (3:6, 6:3, 6:7) |