Football. Team matches Gorodeya. Season 2020-2021
Overall
Home
Away
NF
Belarus Cup 2020-2021 | 1 | x | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.10.2020 | Gorodeya | Arsenal Dz | 0:3 (0:2) L | : | : | ||||
Belarus Premier League 2020 | 1 | x | 2 | ||||||
28.11.2020 | Isloch | Gorodeya | 2:2 (1:2) D | 0:3 | 9:1 | ||||
22.11.2020 | Gorodeya | Dynamo Brest | 1:4 (0:0) L | 3:3 | 3:7 | ||||
07.11.2020 | Slutsk | Gorodeya | 0:1 (0:1) W | 3:2 | 3:4 | ||||
24.10.2020 | Gorodeya | Smolevichi | 4:0 (1:0) W | 3:4 | 3:9 | ||||
17.10.2020 | Neman | Gorodeya | 0:1 (0:0) W | 1:3 | 6:4 | ||||
26.09.2020 | Gorodeya | Slavia Mozyr | 1:1 (0:0) D | 4:0 | 4:8 | ||||
19.09.2020 | Gorodeya | Zhodino | 1:3 (0:2) L | 3:3 | 4:5 | ||||
11.09.2020 | FC Minsk | Gorodeya | 3:0 (1:0) L | 0:0 | 2:5 | ||||
22.08.2020 | Gorodeya | Ruh Brest | 1:3 (0:2) L | 3:2 | 3:3 | ||||
08.08.2020 | BATE | Gorodeya | 1:0 (1:0) L | 0:2 | 6:1 | ||||
02.08.2020 | Gorodeya | Energetik-BGU | 1:1 (0:0) D | 4:2 | 3:8 | ||||
25.07.2020 | Din. Minsk | Gorodeya | 1:0 (0:0) L | 2:5 | 4:0 | ||||
17.07.2020 | Gorodeya | Belshina | 2:1 (0:0) W | 2:4 | 4:8 | ||||
11.07.2020 | Shakhtyor Soligorsk | Gorodeya | 4:1 (3:0) L | 2:1 | 5:4 | ||||
04.07.2020 | Gorodeya | Vitebsk | 2:2 (1:1) D | 3:1 | 6:8 | ||||
28.06.2020 | Gorodeya | Isloch | 0:2 (0:1) L | 3:1 | 5:6 | ||||
20.06.2020 | Dynamo Brest | Gorodeya | 3:1 (1:1) L | 2:2 | 9:3 | ||||
12.06.2020 | Gorodeya | Slutsk | 3:0 (1:0) W | 1:1 | 2:4 | ||||
05.06.2020 | Smolevichi | Gorodeya | 4:1 (2:0) L | 1:3 | 3:4 | ||||
29.05.2020 | Gorodeya | Neman | 0:2 (0:0) L | 2:2 | 4:5 | ||||
22.05.2020 | Slavia Mozyr | Gorodeya | 1:1 (0:1) D | 4:3 | 9:1 | ||||
15.05.2020 | Zhodino | Gorodeya | 3:1 (1:0) L | 2:2 | 7:2 | ||||
08.05.2020 | Gorodeya | FC Minsk | 1:1 (1:1) D | 3:1 | 6:5 | ||||
02.05.2020 | Ruh Brest | Gorodeya | 1:1 (0:0) D | 2:2 | 12:6 | ||||
25.04.2020 | Gorodeya | BATE | 0:2 (0:0) L | 2:3 | 4:6 | ||||
16.04.2020 | Energetik-BGU | Gorodeya | 0:1 (0:1) W | 1:0 | 6:1 | ||||
11.04.2020 | Gorodeya | Din. Minsk | 1:0 (1:0) W | 2:4 | 3:6 | ||||
03.04.2020 | Belshina | Gorodeya | 0:1 (0:0) W | 2:1 | 7:1 | ||||
28.03.2020 | Gorodeya | Shakhtyor Soligorsk | 0:2 (0:0) L | 2:2 | 1:5 | ||||
21.03.2020 | Vitebsk | Gorodeya | 1:0 (1:0) L | 5:3 | 6:4 | ||||
Belarus Cup 2020-2021 | 1 | x | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.10.2020 | Gorodeya | Arsenal Dz | 0:3 (0:2) L | : | : | ||||
Belarus Premier League 2020 | 1 | x | 2 | ||||||
22.11.2020 | Gorodeya | Dynamo Brest | 1:4 (0:0) L | 3:3 | 3:7 | ||||
24.10.2020 | Gorodeya | Smolevichi | 4:0 (1:0) W | 3:4 | 3:9 | ||||
26.09.2020 | Gorodeya | Slavia Mozyr | 1:1 (0:0) D | 4:0 | 4:8 | ||||
19.09.2020 | Gorodeya | Zhodino | 1:3 (0:2) L | 3:3 | 4:5 | ||||
22.08.2020 | Gorodeya | Ruh Brest | 1:3 (0:2) L | 3:2 | 3:3 | ||||
02.08.2020 | Gorodeya | Energetik-BGU | 1:1 (0:0) D | 4:2 | 3:8 | ||||
17.07.2020 | Gorodeya | Belshina | 2:1 (0:0) W | 2:4 | 4:8 | ||||
04.07.2020 | Gorodeya | Vitebsk | 2:2 (1:1) D | 3:1 | 6:8 | ||||
28.06.2020 | Gorodeya | Isloch | 0:2 (0:1) L | 3:1 | 5:6 | ||||
12.06.2020 | Gorodeya | Slutsk | 3:0 (1:0) W | 1:1 | 2:4 | ||||
29.05.2020 | Gorodeya | Neman | 0:2 (0:0) L | 2:2 | 4:5 | ||||
08.05.2020 | Gorodeya | FC Minsk | 1:1 (1:1) D | 3:1 | 6:5 | ||||
25.04.2020 | Gorodeya | BATE | 0:2 (0:0) L | 2:3 | 4:6 | ||||
11.04.2020 | Gorodeya | Din. Minsk | 1:0 (1:0) W | 2:4 | 3:6 | ||||
28.03.2020 | Gorodeya | Shakhtyor Soligorsk | 0:2 (0:0) L | 2:2 | 1:5 | ||||
Belarus Premier League 2020 | 1 | x | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.11.2020 | Isloch | Gorodeya | 2:2 (1:2) D | 0:3 | 9:1 | ||||
07.11.2020 | Slutsk | Gorodeya | 0:1 (0:1) W | 3:2 | 3:4 | ||||
17.10.2020 | Neman | Gorodeya | 0:1 (0:0) W | 1:3 | 6:4 | ||||
11.09.2020 | FC Minsk | Gorodeya | 3:0 (1:0) L | 0:0 | 2:5 | ||||
08.08.2020 | BATE | Gorodeya | 1:0 (1:0) L | 0:2 | 6:1 | ||||
25.07.2020 | Din. Minsk | Gorodeya | 1:0 (0:0) L | 2:5 | 4:0 | ||||
11.07.2020 | Shakhtyor Soligorsk | Gorodeya | 4:1 (3:0) L | 2:1 | 5:4 | ||||
20.06.2020 | Dynamo Brest | Gorodeya | 3:1 (1:1) L | 2:2 | 9:3 | ||||
05.06.2020 | Smolevichi | Gorodeya | 4:1 (2:0) L | 1:3 | 3:4 | ||||
22.05.2020 | Slavia Mozyr | Gorodeya | 1:1 (0:1) D | 4:3 | 9:1 | ||||
15.05.2020 | Zhodino | Gorodeya | 3:1 (1:0) L | 2:2 | 7:2 | ||||
02.05.2020 | Ruh Brest | Gorodeya | 1:1 (0:0) D | 2:2 | 12:6 | ||||
16.04.2020 | Energetik-BGU | Gorodeya | 0:1 (0:1) W | 1:0 | 6:1 | ||||
03.04.2020 | Belshina | Gorodeya | 0:1 (0:0) W | 2:1 | 7:1 | ||||
21.03.2020 | Vitebsk | Gorodeya | 1:0 (1:0) L | 5:3 | 6:4 | ||||
No matches for the chosen season