Evgeny Tyurnev - Kacper Zuk
home
away
-
-
St. Petersburg 2 2021 (indoor hard)
Head to heads | ||
---|---|---|
Evgeny Tyurnev | 1:0 | Kacper Zuk |
Russia | Country | Poland |
0 | Ranking | 433 |
88 (pts 106, tourn. 9) | Ranking by surface | 175 (pts 35, tourn. 9) |
Date | Tournament | Match | Surface | Score |
14.03.2021 | St. Petersburg 2 | Evgeny Tyurnev - Kacper Zuk | indoor hard | 2:0 (6:4, 6:2) |
Evgeny Tyurnev - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
19.01.2022 | Forli 3 | Manuel Guinard | indoor hard | First round | L 1:2 (7:6, 4:6, 3:6) |
17.01.2022 | Forli 3 | Jonas Forejtek | indoor hard | Qialification final | W 2:1 (6:4, 3:6, 6:3) |
16.01.2022 | Forli 3 | Matteo Martineau | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:3, 6:2) |
13.01.2022 | Forli 2 | Adrian Andreev | indoor hard | Second round | L 0:2 (4:6, 3:6) |
11.01.2022 | Forli 2 | Antoine Hoang | indoor hard | First round | W 2:1 (6:7, 7:6, 6:2) |
12.12.2021 | Antalya 4 | Oleg Prihodko | clay | Final | W 2:1 (3:6, 6:4, 6:4) |
11.12.2021 | Antalya 4 | Nerman Fatic | clay | Semi-finals | W 1:1 (2:6, 7:5, 1:4) Retired |
10.12.2021 | Antalya 4 | Alexandar Lazarov | clay | Quarter-finals | W 2:1 (6:4, 6:7, 6:1) |
09.12.2021 | Antalya 4 | Mircea-Alexandru Jecan | clay | Second round | W 2:1 (6:3, 4:6, 6:3) |
08.12.2021 | Antalya 4 | Damien Wenger | clay | First round | W 2:0 (6:2, 6:3) |
30.11.2021 | Antalya 3 | Yanki Erel | clay | First round | L 1:1 (7:6, 5:7, 3:3) Retired |
25.10.2021 | St. Petersburg | Alexander Bublik | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 4:6) |
13.09.2021 | Istanbul 2 | Evgeny Karlovskiy | hard | First round | L 1:2 (5:7, 6:4, 0:6) |
23.08.2021 | Prague 3 | Matija Pecotic | clay | First round | L 0:2 (6:7, 2:6) |
15.08.2021 | Luedenscheid | Nick Hardt | clay | Qualifications - 1st round | L 1:2 (6:4, 4:6, 6:7) |
12.08.2021 | Prague II | Camilo Ugo Carabelli | clay | Second round | L 0:2 (3:6, 4:6) |
10.08.2021 | Prague II | Michael Vrbensky | clay | First round | W 2:0 (6:4, 6:2) |
15.06.2021 | Almaty 2 | Denis Yevseyev | clay | First round | L 1:2 (7:6, 3:6, 5:7) |
07.06.2021 | Almaty 1 | Joao Menezes | clay | First round | L 0:2 (3:6, 1:6) |
21.03.2021 | Lugano | Antoine Bellier | indoor hard | Qualifications - 1st round | L 0:2 (6:7, 4:6) |
Kacper Zuk - last games | |||||
---|---|---|---|---|---|
Surface: | |||||
Date | Tournament | Opponent | Surface | Round | Score |
14.02.2024 | Glasgow | Clement Chidekh | indoor hard | First round | L 0:2 (5:7, 2:6) |
05.02.2024 | Nottingham 1 | Alastair Gray | indoor hard | Qialification final | L 1:2 (6:4, 6:7, 4:6) |
01.11.2023 | Ismaning | Maximilian Marterer | indoor hard | Second round | L 0:2 (3:6, 6:7) |
31.10.2023 | Ismaning | Adrian Andreev | indoor hard | First round | W 2:0 (7:6, 6:4) |
30.10.2023 | Ismaning | Jiri Vesely | indoor hard | Qialification final | W 2:1 (5:7, 6:4, 6:3) |
23.10.2023 | Ortisei | Mark Lajal | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 4:6) |
09.10.2023 | Bratislava $114K | Illya Marchenko | indoor hard | Qialification final | L 0:2 (5:7, 5:7) |
08.10.2023 | Bratislava $114K | Marko Topo | indoor hard | Qualifications - 1st round | W 2:0 (7:5, 7:6) |
12.09.2023 | Rennes | Gregoire Barrere | indoor hard | First round | L 0:2 (3:6, 1:6) |
04.09.2023 | Istanbul | Johannus Monday | hard | First round | L 1:2 (6:4, 1:6, 4:6) |
17.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Elias Ymer | hard | Quarter-finals | L 0:2 (3:6, 4:6) |
16.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Viktor Durasovic | hard | Second round | W 2:1 (6:4, 3:6, 7:5) |
15.08.2023 | Grodzisk Mazowiecki | Akira Santillan | hard | First round | W 2:0 (6:3, 6:2) |
20.06.2023 | Poznan | Carlos Taberner | clay | First round | L 0:2 (4:6, 6:7) |
13.06.2023 | Bratislava $69K | Zdenek Kolar | clay | First round | L 1:2 (6:4, 5:7, 2:6) |
22.05.2023 | Skopje | Max Houkes | clay | First round | L 0:2 (1:6, 1:6) |
15.05.2023 | Oeiras 4 | Nino Serdarusic | clay | Qialification final | L 0:2 (6:7, 5:7) |
14.05.2023 | Oeiras 4 | Pierre-Hugues Herbert | clay | Qualifications - 1st round | W 2:0 (6:2, 6:4) |
19.04.2023 | Roseto Degli Abruzzi 1 | Dalibor Svrcina | clay | First round | L 0:2 (5:7, 0:6) |
12.04.2023 | Split 1 | Norbert Gombos | clay | Second round | L 1:2 (3:6, 6:3, 6:7) |